درباره ما

این نمایندگی در سال 1376 با گذراندن دوره های تخصصی و بر پایه دانش فنی امور بیمه ای، مجوز فعالیت خود را از شرکت سهامی بیمه ایران و بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران دریافت و در همان سال آغاز به فعالیت نموده است و به عنوان یکی از نمایندگان با تجربه و جنرال در زمینه صدور انواع بیمه نامه ها مشغول به فعالیت می باشد .

این مجموعه با تغییر ساختار مدیریتی در ابتدای سال 1395 و دریافت مجوز های لازم جهت کارشناسی بازدید اولیه انواع وسیله نقلیه سبک و سنگین ،کارشناسی بازدید اولیه آتش سوزی مسکونی و تجاری و همچنین با ایجاد ارتباط پویا با اقشار مختلف جامعه ، مشاوره مفید و خدمت رسانی به بیمه گذاران به منظور شتاب بخشیدن به رشد توسعه و افزایش رقابت پذیری ، خود را به عنوان یکی از نمایندگان برتر در امور بیمه ای از طرف بیمه گذاران (رضایت مشتری)  معرفی نموده و این مهم تلاش مضاعف به این مجموعه داده تا خدمات بهتر و آسان تر به بیمه گذاران را سر لوحه کار خود قرار دهد.

شرکت خدمات بیمه ای کارا مشاور تابان

مجموعه توبیمه با تغییر و اصلاح برخی از قوانین حقوقی و همچنین مالیاتی و همین طور برای ارائه خدمات هر چه بهتر به مجموعه های حقوقی و شرکت تصمیم به تاسیس شرکت خدمات بیمه ای کارا مشاور تابان گرفت. از این رو نمایندگی بیمه ایران کد 4465 که منتصب به تو بیمه بود به کد 3403 تغییر پیدا نمود