بیمه نقش مهمی در زندگی جوامع کشور های توسعه یافته را بازی می کند. در ایران هم مردم سال هاست به لطف قوانینی که اصلاحاتی را به نفع مردم داشته اند مجبور به استفاده از برخی از انواع بیمه ها هستند.

نمایندگی بیمه ایران غرب تهران

برای مثال بیمه شخص ثالث اتومبیل و موتورسیکلت ، و یا بیمه های پزشکی و مسئولیت که برای رفاه حال اشخاص این بیمه ها اجباری شده است.

اما همین اجبار های قانونی نیز بعضی اوقات به ضرر مردم تمام می شود.

تصور کنید ساعت 12:30 دقیقه بامداد در خیابان در حال رانندگی هستید . ناگهان به یاد می آورید که تاریخ تمدید بیمه شما تا روز گذشته بوده است .

اگر عاقلانه رفتار کنید بلافاصله خودرو را متوقف می کنید و فکر چاره ای برای تمدید بیمه نام خود می کنید.

اما اگر ریسک بی مورد انجام دهید به مسیر خود ادامه می دهید و دیگر معلوم نیست چه مشکلات جبران ناپذیری پیش روی شما قرار خواهد گرفت.

بیاید عاقلانه رفتار کردن را مورد بررسی قرار دهیم.

بیمه نامه خودرو شما به پایان رسیده و شما هیچ دسترسی برای تمدیدش در آن ساعت شب ندارید. نه دسترسی به بیمه گذار دارید و نمایندگی دیگری که بتواند تلفنی مشکل تمدید بیمه شما را برطرف نماید.

نمایندگی بیمه ایران شهران

ازکی کمک بگیرم؟

در سال های اخیر وب سایت هایی نظیر بیمیتو و ازکی در این زمینه توانسته اند برای صدور بیمه نامه مشکلات مردم را تا حد بسیار زیادی برطرف نمایند.

اما این وب سایت ها نیز مشکلات خاص خودشان را دارند . برای مثال شما باید در وب سایت های مذکور حساب کاربردی داشته باشید .اما باز هم می تواند در آن ساعت شب راه گشا باشد و مشکل شما را برطرف نماید.

بعد از تمدید بیمه نامه خود باید منتظر بیمه نامه جدید باشید تا از وب سایت مورد نظر ارسال شود.

تمدید بیمه شخص ثالث آنلاین و اقساط

این راه خوبی به نظر می رسد. هر ساعت و هر لحظه بیمه در دسترس شماست…

از دوست خود در بیمه کمک بگیرید

فرض کنید که یکی از دوستان شما دفتر نمایندگی بیمه دارد. آیا در ساعت 12:30 دقیقه بامداد با او برای تمدید بیمه خودرو خود تماس می گیرید.

اعتماد شما به یک دوست به مراتب خیلی بیشتر به یک مجموعه است که فقط بیلبورد های آن را در سطح شهر قبلا مشاهده کرده اید.

دوست متخصص شما هر چیزی که به سود شما باشد را بدون هیچ کم و کاستی با شما درمیان می گذارد.

اینکه تا سقف یا کف پوشش بیمه چه میزان است و یا نحوه پرداخت و تسویه حساب

حتی اگر در آن لحظه از شب شما به بانک دسترسی نداشته باشید و یا حساب هایتان موجودی کافی برای تسویه حساب را نداشته باشد شما می توانید کار خود را از طریق یک دوست پیش ببرید.

اما از طرفی ممکن است دوست شما خواب باشد. یا اینکه به سیستم بیمه برای تمدید بیمه نامه شما دسترسی نداشته باشد.

بیمه شخص ثالث اقساط بلند مدت بدون سود

دوست خوبه همیشه آنلاین باشه

خب حالا فرض کنیم دوست شما همیشه آنلاین است و می تواند با هر شرایطی که شما می خواهید بیمه نامه شما را تمدید یا صادر نماید.

چی از این بهتر

قصد دارم در این مطلب تلفیقی از یک دوست صمیمی و یک سیستم صدور و تمدید بیمه آنلاین را به شما معرفی کنم.

صدور و تمدید آنلاین بیمه شخص ثالث

توبیمه 

توبیمه متعلق به نمایندگی 4465 بیمه ایران واقع در تهران منطقه غرب تهران فلکه دوم شهران می باشد. این دفتر نمایندگی منتخب بیمه ایران با خلاقیت در جهت رفع مشکلات معمول مشتریان ش اقدام به ایجاد وب سایت توبیمه نموده است.

با توبیمه بیشتر آشنا شویم…

توبیمه وب سایتی پویا و در دست رس می باشد که با پشتیبانی 24 ساعته کارشناسان نمایندگی 4465 ،پاسخگوی پیام ها و مشکلات مشتریان است.

اگر شما از مشتریان نمایندگی 4465 بیمه ایران بوده اید به راحتی می توانید به وب سایت توبیمه مراجعه کنید و از طریق آیکون سبز رنگ (پایین سمت راست سایت) از طریق واتساپ با کارشناسان خبره و کاربلد این دفتر نمایندگی مشکل خود را در رابطه با صدور و تمدید انواع بیمه نامه ها در هر ساعت از شبانه روز برطرف نماید.

اقساط خود را به موقع و راحت پرداخت کنید

وب سایت توبیمه بخشی را برای پرداخت اقساط بیمه های عمر و زندگی و موارد دیگر طراحی نموده تا شما در هر ساعت از شبانه روز از طریق این درگاه اقساط خود را پرداخت نمایید.

به ما بسپارید ما یادآوری می کنیم

یکی دیگر از بخش های پر طرفدار وب سایت توبیمه ماشین یادآوری بیمه نامه است. شما می توانید از طریق پرکردن فرم یادآوری در زمان لازم ضمن دریافت پیامک های یادآوری تمدید یا پرداخت اقساط بیمه نامه خود از مشاوره رایگان کارشناسان نیز در این زمینه بهرمند شود .

این بخش هیچ هزینه ای برای شما ندارد و شما را از دریافت پیامک های دیگر توبیمه محفوظ می دارد. صرفا به شما یادآوری می شود تا پرداخت اقساط خود و یا تمدید بیمه نامه تان را فراموش نکنید

استعلام سریع بیمه

اگر قصد خرید خودرو دارید و یا می خواهید برای چند ماه آینده برنامه ریزی مالی کنید این به این بخش در سایت توبیمه مراجعه کنید.

در این قسمت می توانید مدل ، سال کارکرد و موارد دیگر مربوط به خودرو خود را وارد کنید و بلافاصله قیمت دقیقی نسبت به پرداختی حق بیمه خودرو خود داشته باشید.

این موضوع می تواند در مدیریت مالی شما و همچنین اتخاذ بهترین تصمیم برای تمدید یا صدور بیمه نامه به شما کمک کند.

توبیمه هم یک دوست و هم یک نمایندگی منتخب بیمه ایران هست که با بیش 20 سال سابقه فعالیت مستمر در زمینه مشاوره و صدور انواع بیمه نامه در غرب تهران منطقه شهران در خدمت مردم عزیز ایران بوده و هست. امروز نیز با ارائه خدمات آنلاین از طریق وب سایت توبیمه به یک دوست همیشه آنلاین در زمینه بیمه تبدیل شده است.

روی دوستیمون حساب کن