وقتی صحبت از بیمه به میان می آید، ناخود آگاه  اولین چیزی که به یاد می آوریم، بیمه شخص ثالث خودرو یا موتور سیکلت است .

این نوع بیمه بدلیل اجباری بودن و کاربرد زیادی که در طول سال برای صاحبان و مالکان خودرو ها دارد، آن را بعنوان عضو جدا نشدنی از مدارک هویتی رانندگان و مالکان این وسایل نقلیه تبدیل کرده است.

اما سوالی که عموم مردم هر سال می پرسند این است :

بهترین بیمه شخص ثالث ایران کدام است؟

ما قصد داریم در این مطلب از بلاگ سایت توبیمه شما را با بهترین بیمه ایران آشنا کنیم و دلایل این انتخاب را برای شما روشن کنیم.

قبل از هر چیز بهتر است تعریف خود را از بهترین بیمه مشخص کنیم . پس لازم است تا این مطلب را تا انتها مطالعه کنید . اما برای اینکه تعریف خود را از بهترین بیمه مشخص کنیم بیاید موارد زیر را باهم مورد بررسی قرار دهیم.

شما مقصر هستید یا زیان دیده؟

بیمه بدنه و تمام جزییات آن را بهتر بشناسید
شاید بگویید :چه فرقی می کند، مهم این است که خودرو من آسیب دیده …

اتفاقا درست می گویید هیچ فرقی نمی کند . زیرا اگر شما هر طرف این حادثه قرار گرفته باشید خودرو شما آسیب دیده و مهم این است که شما خسارتی را ازجیب خود متهمل نشوید.

شاید بگویید خب اگر من مقصر باشم فقط کافی است تا کوپن بیمه من به زیان دیده تحویل شود تا او از بیمه کل خساراتش را دریافت کند. اما فراموش نکنید که بیمه ها سقف پرداخت خسارت دارند و در صورت عدم پوشش خسارت شما طبق قانون بعنوان مقصر حادثه مکلف به پرداخت کامل خسارت طرف مقابل هستید.

بنا بر این برند و نوع بیمه شما و سقف پرداخت خسارت آن حتی برای شما که مقصر هستید و بیمه دارید نیز حائز اهمیت بالایی است.

اما اگر زیان دیده باشم چه؟

در این پوزیشن نیز نیاز است که طرف مقابل شما ، از شرکت خوبی بیمه دریافت کرده باشد تا در هنگام کارشناسی خسارت با مشکلات مواجه نشوید.

برای مثال:

  • کارشناسی غیر اصولی و عدم پرداخت خسارت به صورت کامل
  • نداشتن شعب کافی در شهر یا استان شما
  • نداشتن تعمیرگاه های حرفه ای برای جبران خسارت
  • بروکراسی پیچیده و مشکل ساز

و موارد دیگری که می توان به این لیست اضافه کرد.

بنابراین لازم است شما برای احترام و راحتی خودتان و طرف مقابل از شرکتی معتبر بیمه دریافت نماید.

بهترین بیمه شخص ثالث ایران

می توان به جرات گفت بهترین بیمه شخص ثالث ایران ، بیمه ایران است . زیرا قدمت و عظمت این شرکت بیمه که گویای همه چیز هست

چرا بیمه شخص ثالث ایران بهترین انتخاب است

بیمه ایران با دارا بودن کارشناسان خبره و به روز بهترین تعرفه را برای زیان دیده در نظر می گیرد. همین موضوع باعث می شود تا لازم نباشد هزینه ای اضافه تر از سوی زیان دیده بابت جبران خسارت پرداخت شود.

تعدد شعب بیمه ایران در تهران و شهر ها و شهرستان ها سهولت و دسترسی را نسبت به دریافت خسارت آسان تر می نماید.

بیمه ایران با اعطای نمایندگی های گوناگون در ایران دسترسی مشتریان را برای خرید وصدور بیمه نامه وهمین طور تمدید آن آسان تر می نماید.

در این بین نمایندگی هایی وجود دارد که بعنوان نمایندگی منتخب بیمه ایران شناخته می شود.

ویژگی نمایندگی منتخب بیمه ایران

نمایندگی بیمه ایران شهران

بیمه شخص ثالث یکی از ضروری ترین نیاز های امروزی اشخاصی است که وسایل نقلیه موتوری دارند. گاهی اوقات این تصور اشتباه برای مالکین وسایل نقلیه بوجود می آید که چون بیمه شخص ثالث مربوط به زیان دیده می شود بنابراین از ارزان ترین نوع آن استفاده شود.

اما فراموش نکنیم که طبق قوانین جدید در صورتی که بیمه شما نتواند پوشش کافی را برای زیان دیده جبران نماید ، مالک وسیله نقلیه مکلف به تامین خسارت کامل زیان دیده می شود.

بنابراین استفاده زا بیمه شخص ثالث با تعهدات و پوشش کافی را در اولیت خرید بیمه ای خود قرار دهید.

همچنین فراموش نکنید در روز هایی که به اندازه کافی فکر شما درگیر تصادف و خسارت خودرویی می باشد ، انجام فرآیند بیمه برای جبران خسارت و معطلی های شعب تامین خسارت می تواند طاقت فرسا باشد

پس با انتخاب بیمه ایران می توانید به راحتی و کمتر از یکساعت در شعب سیار و ثابت بیمه ایران حاضر باشید و به راحنی و بدون کمترین معطلی نسبت به تکمیل قرآیند بیمه ای خود و زیان دیده اقدام نمایید.

نمایندگی های منتخب بیمه ایران با قدمت و اعتبار بیشتری که دارند خدمات مطلوب تر و بهتری به مشتریان خود ارائه می کنند.

یکی از این نمایندگی های منتخب نمایندگی منتخب غرب تهران به کد 4465 واقع در محدوده شهران است که با بیش از 20 سال سابقه مستمر ، به مشتریان محترم ارائه خدمت نموده است.

این نمایندگی با ارائه خدمات بیمه ای نظیر صدور انواع بیمه نامه های خودرو ، عمر ، آتش سوزی و مسئولیت در غرب تهران آماده خدمت رسانی شبانه روزی به مردم می باشد.

شما می توانید از طریق وب سایت توبیمه نسبت به صدور ، تمدید و یا واریز اقساط بیمه خود در هر ساعت از شبانه روز به صورت آنلاین اقدام نمایید