بیمه بدنه (بیمه ایران) چقدر خسارت می دهد؟

بیمه بدنه (بیمه ایران) چقدر خسارت می دهد؟

هدف از خرید بیمه بدنه، اطمینان از پرداخت خسارت و جبران هزینه‌های ناشی از تصادف است. اما نکته مهم این است که برای جبران هر خسارتی، شما باید بخشی از هزینه‌ها را خودتان پرداخت کنید. از طرفی تعهد شرکت بیمه برای جبران خسارت خودرو در تصادفات، محدود است. با توجه به این موضوع، آیا لازم است برای جبران هر مبلغ خسارتی، به شرکت بیمه مراجعه کرد؟

فرانشیز بیمه بدنه

فرانشیز به این معناست که شرکت بیمه تنها بخشی از خسارت را پرداخت می‌کند و درصدی از آن به عهده فرد است. در خسارت خودرو، شرکت بیمه متعهد است درصد مشخصی را پرداخت کند. به طور مثال اگر در اثر خطرات اصلی ( تصادف، آتش سوزی، سرقت کلی و … ) صدمه‌ای به خودرو وارد شود، فرانشیز اولین حادثه، ۱۰%، حادثه دوم ۲۰% و حادثه سوم به بعد ۳۰% است.

اگر قطعات خودرو مثل سیستم صوتی، لاستیک یا باطری سرقت شود، شرکت بیمه تنها ۵۰% خسارت را پرداخت می‌کند.

آیا باید همیشه برای دریافت خسارت خودرو، از بیمه بدنه استفاده کنم؟

با توجه به انچه گفته شد، در هر خسارت مالی، درصدی از هزینه را خودتان باید پرداخت کنید و بعد از استفاده از بیمه بدنه، تخفیف عدم خسارت  از بین می‌رود. در این ویدیو توضیح دادیم که از چه مبلغی کمتر، بهتر است خودتان خسارت خودرو را پرداخت کنید.

خرید بهترین بیمه بدنه

شما می‌توانید برای خرید بهترین بیمه بدنه متناسب با شرایط و نوع خودروی خود، به ایت ازکی مراجعه کنید تا بعد از مقایسه قیمت‌ها به شکل آنلاین آن را خریداری کنید. همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر و اشنایی با کیفیت خدمات دهی شرکت‌ها می‌توانید با کارشناسان بیمه‌ای تماس بگیرید.

ازکی از انتخاب تا مشاوره برای دریافت خسارت همراه شماست

مطمئن ترین بیمه بدنه خودرو + مشاوره تخصصی

بیمه ایران | نمایندگی ممتاز ۴۴۶۵

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *