بیمه بدنه چیست؟

بیمه بدنه و تمام جزییات آن را بهتر بشناسید

بیمه بدنه و تمام جزییات آن

بیمه بدنه و تمام جزییات آن

امروزه بدلیل تولید بالای خودرو و نبودن پل های ارتباطی مناسب بین شهر ها  و گاها داخل شهرها ( جاده های نامناسب و بی کیفیت ) و از همه مهمتر فرهنگ رانندگی در کشور ما متاسفانه امار تصادفات بسیار بالاست .

بیمه بدنه , بیمه ای است که شما را از استرس این نگرانی ها حفط میکند و به شما این اطمینان را میدهد در صورت وقوع هر حادثه در کنار شماست تا خسارت شما رو جبران کند.

امروز در این مقاله شمارا با انواع بیمه بدنه اشنا میکنیم و به شما میگوییم کدام شرکت بهرین خدمات بیمه بدنه را میدهد و در کنار شماست پس پیشنهاد میکنیم تا انتهای این مقاله را بخوانید.

انواع پوشش های بیمه بدنه

1 ) پوشش های اصلی که شامل :

  • سرقت خودرو
  • تصادفات هنگام رانندگی
  • واژگونی و سقوط خودرو
  • اتفاقات غیرقابل پیش بینی همچون : حریق , انفجار , صاعقه

2 ) پوشش های فرعی که شامل

  • سرقت لوازم جانبی خودرو  ( مثل ضبط و… )
  • گران شدن قیمت خودرو در بازار
  • شکسته شدن شیشه خودرو
  • و…

خب ملاک مقابسه شرکت های بیمه بدنه در نحوه خدمت رسانی , نحوه دادن خسارت , زود پرداخت کردن خسارت , قیمت و…

اما بیمه بدنه و تمام جزییات آن  را در ادامه این مطلب مطالعه کنید .

نکته بعدی هزینه پرداخت بیمه بدنه است که بسته به نوع ماشین , سال سا خت و.. متفاوت است و شخض بیمه گذار با پرداخت حق بیمه مشخض که شرکت بیمه معلوم میکند وسیله نقلبه خود را بیمه میکند

ما در زیر هزینه بیمه بدنه , بیمه اسیا و بیمه ایران رو مورد بررسی قرار خواهیم داد

بیمه بدنه اسیا   بیمه بدنه ایران

با مقایسه این دو نمونه به راحتی متوجه مزایای بیمه ایران بعنوان یک بیمه مطمئن می شوید .

بیمه بدنه و تمام جزییات آن را بهتر بشناسید

از کجا و  چطور بیمه بدنه خودرو انجام دهیم؟

تمام نمایندگی های بیمه ایران ، محلی امن برای صدور و یا تمدید بیمه بدنه خودرو  شما هستند. به شرط آنکه مدارک احراز هویت نماینده و نمایندگی وی مشخص باشد.

نمایندگی 4465 بیمه ایران با بیش از بیست سال سابقه مستمر در غرب تهران محدوه شهران ارائه دهنده خدمات بیمه ای از قبیل صدور و تمدید انواع بیمه نامه در ایران می باشد.

کافی است با تا از طریق وب سایت توبیمه و با چند کلیک بیمه نامه خود را صادر کنید ، اقساط بیمه های خود را پرداخت نمایید و بیمه نامه های خود را تمدید نمایید.

اول مشاوره بگیرید بعد خرید کنید

نمایندگی 4465 بیمه ایران یکی از محدود نمایندگی های مجاز بیمه ایران است که با ارائه مشاوره قبل و پس از خرید خیال شما را از بابت مسائل حقوقی و بیمه ای راحت می کند

شما با دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان خبره این نمایندگی ، بهترین گزینه ها را با پرداخت کمترین مبلغ انتخاب می کنید . بدون آنکه نگران جبران خسارت آن از طرف بیمه باشید.

دریافت مشاوره در این نمایندگی از طریق تلفن های این مجموعه در برگه تماس با ما و دریافت مشاوره آنلاین از طریق پاپ آپ موجود پایین صفحات وب سایت توبیمه قرار دارد.